Kdo jsem

Jsem celostní koučka a kvantová terapeutka. Dostala jsem do vínku nejen velkou citlivost a empatii k druhým lidem, ale i silný pocit jim pomáhat.

Velmi mě těší, pokud se s mým vedením, ale zároveň se svým rozhodnutím, naprosto svobodně a nezávisle, zbavíte svých problémů a strachů a znovu naleznete spokojený, smysluplný a úspěšný život.

Osobně jsem vděčná za vše, co ke mě přichází, neustále podporuji svůj sebe-rozvoj a uznávám hodnoty jako je upřímnost, láska, pokora a respekt.

Dětství

Odmala jsem byla velkou pozorovatelkou života a dění v něm. Možná tomu napomohla příroda, která mne tehdy obklopovala, možná to bylo něco jiného ve mně, ale již tehdy jsem si hodně všímala detailů, a do hloubky přemýšlela o věcech, které se kolem mne děly.

Často jsem vedla dlouhé vnitřní monology, kterými jsem přemýšlela a analyzovala různé situace. Taky jsem byla vášnivou čtenářkou, a to vše dohromady dalo základy k mému dnešnímu smyslu života pomáhat, podporovat a léčit slovem, nebo dotekem.

škola, manželství a operace

Uběhlo několik let a já se nedostala na vysněnou pedagogickou školu, což byl pro mě opravdu hrůzný zážitek, a tak jsem šla na školu, která mě nijak nebavila a poté do práce, která se velmi lišila od mého přirozeného nastavení. No nebyla jsem spokojená, a to se časem projevilo i na mém sebevědomí, a s tím přišly mnohé pády, hlavně v osobním životě.

Bylo mi 27 let, byla jsem rozvedená a měla dítě. Po rozvodu jsem najednou neměla kde bydlet, tak jsem vzala zavděk špatným bydlením v podniku, kde jsem pracovala, a i to se zajisté podepsalo na mém zdravotním stavu.

V následujících několika letech jsem měla za sebou mnoho operací včetně páteře a ženských orgánů.

Hledání pomoci

Byla jsem mladá a nechtěla jsem takto vegetovat, tak jsem začala shánět nějakou pomoc. Po revoluci se jako mávnutím kouzelného proutku vyrojilo mnoho léčitelů, vědem, kartářů, mágů a také duchovních knih. Lačně jsem hltala vše, co se mi dostalo pod ruku, a tak jsem si následně několik let často natloukla a někdy dokonce padala, jak se prostě říká, na pusu.

Bylo dost čtení a zkoušení na vlastním těle. Už nechci být na nikom a ničem závislá a chci se naučit vše praktikovat sama. A tak jsem se přihlásila do kurzů, které mne hodně zajímaly. První byly kurzy Reiki, Shambala, pak Andělské terapie, a nakonec úžasné KVANTOVÉ TERAPIE QE.

V TĚCHTO KURZECH JSEM SE NAUČILA

Jak pracovat s různými rovinami, polaritami, silami, nebo prostě jen s kreativitou naší mysli. Nejprve jsem je začala používat na sobě, své rodině a přátelích, a teprve po skvělých odezvách jsem se rozhodla jít s kůží na trh, a před několika lety jsem si založila při práci živnost.

Po letech práce celostní terapeutky, jsem zjistila, že je mnoho lidí, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si mohou pomoci alespoň částečně sami. A tak jsem hledala.  

MEZI DALŠÍMI MOŽNOSTMI POMOCI MNE ZAUJAL KOUČINK

Koučink a koučování je skvělá metoda vedoucí nejen k poznání sebe sama, ale často i k rychlému řešení různých nenadálých situací a problémů.

CELOSTNÍ KOUČINK se svými mnoha rozličnými metodami, pracujícími s naší myslí, energií a intuicí, mě hned zaujal. Přibližuje se totiž tak trochu i k mým předešlým terapiím, a proto se mi brzy stal velmi blízký a mým klientům ojedinělý. 

Reference

Veronika a Růžena
Paní Chaloupková, velice ráda bych Vám poděkovala za pomoc při odhalování a následném řešení problémů formou koučinku. Pomohla jste mi nejen pojmenovat to, kde se právě nacházím, ale nastavit formu řešení. Teď už vše záleží jenom na mně a mém zaujetí pro výsledek. Jste úžasná a milá osoba, a důležité je pro Vás především pomoci. Je i Vaší zásluhou, že nyní cítím více sebejistoty a důvěry nejen v další proces, ale i svůj život. Chci ještě připsat poděkování své maminky za vstřícnost, laskavost a přímost při řešení jejich problémů formou Vaší terapie QE. Určitě se na Vás v budoucnu znovu obě obrátíme. Děkujeme.
Lenka Šimuni
Chtěla bych tímto poděkovat paní Jarmile za její koučovací hodiny. Přišla jsem za ní s osobním problémem, který jsem s její pomocí analyzovala do hloubky a našla jeho příčinu. Laskavým a nenásilným přístupem této koučky jsem se sama dopracovala k řešení problému, který má každý člověk uložený v sobě. Moc děkuji.

Certifikáty

S čím Vám mohu pomoci? Máte jen dotaz?

Napište mi

Nahoru