Kvantová terapie QE

Svým jednoduchým principem Vám pomůže splnit mnohá vaše přání ohledně zdraví, rodiny, vztahů, peněz i bohatství.

Skvěle působí také na potraviny, vodu, nebo třeba domácí mazlíčky.

kvantová terapie QE

TATO TERAPIE není terapií v pravém slova smyslu, protože sama o sobě nevytváří žádné pozitivní energie, kterými bychom překonali ty negativní. Nepoužívá také žádné síly ani jakékoliv ovlivňující formulace.

 

JE ZALOŽENA NA

  •  NAPROSTÉM ZKLIDNĚNÍ ČLOVĚKA, TEDY ČÍSTÉM UVĚDOMĚNÍ

  •  VYUŽITÍ MEZERY MEZI MYŠLENKAMI A ZÁMĚREM DO NÍ VLOŽENÝM

 

NAPROSTÉ ZKLIDNĚNÍ znamená, že se člověk dostane do stavu absolutního klidu, kdy se začíná dít vše tak, jak má, neovlivněno myšlenkami, činy ani žádnými zevními vlivy vedenými z jakýchkoliv úrovní.

Tímto naprostým zklidněním dochází v těle k jeho rovnováze. Ta následně působí i na těch nejjemnějších úrovnich těla. Tím v něm dojde k upravování jakýchkoliv negativních procesů a k šanci jeho samovolného léčení čehokoliv.

Mnoho nemocí vzniká často narušením životní rovnováhy. To způsobuje hlavně stres propojen s negativním myšlením, špatná strava s nedostatkem vitamínů a minerálů, málo slunečního světla, čerstvého vzduchu, cvičení apod. 

 

VYUŽITÍ MEZERY MEZI MYŠLENKAMI

Mezera je čisté uvědomění, to NIC, ten KLID.

Záměr dá čistému uvědomění nějaký směr a nějakou formu.

Pokud je záměr v souladu s vědomím Boha a naší cestou na této Zemi, začne se dít.

Pokud není, přesto dojde k naprostému zklidnění klienta, které ho následně navede tím nejlepším možným směrem pro něho.

 

Jak SE TERAPIE PROVÁDÍ?

Terapeut zaujme pozici prstů nad klientem, nebo náhradní představou klienta, přenese se do stavu čistého uvědomění a tím přenese do tohoto stavu i svého klienta

  • pokud klient potřebuje jen zklidnit, záměr se nevyslovuje a nechá se dít samo
  • pokud klient potřebuje něco vyřešit, vysloví se předem stanovený záměr a ve chvíli, kdy je tento záměr již ve stavu čistého vědomí klienta, vše se děje nezávisle na jakýchkoliv okolnostech, a tím nejlepším možným způsobem.  

Kvantový přenos nemá žádné hranice, všichni jsme všude a vším, a proto jakékoliv vzdálenosti nehrají žádnou roli.

Co přináší terapie QE?

S její pomocí můžeme čerpat z největšího a nejmocnějšího Božského zdroje, který je nejen zdrojem energie a všech informací, ale zároveň i nového řádu. Tento řád vše očišťuje, upravuje, vytváří nové a také sám léčí.

SAMOLÉČBA 

V našich tělech proudí neustále energie. Pokud je tato energie sladěná a v rovnováze, jsme zdraví. Pokud nastane jakákoliv nerovnováha, vytvoří tělo buď shluk nadbytečné energie, nebo zase na jiném místě jí je nedostatek a nastává nemoc. Velkým faktorem pro vznik této nerovnováhy a následné nemoci je STRES.

Stresem se vyplavuje stresový hormon kortizol, díky němuž se mění některé procesy v těle a snižuje se následně naše imunita. Naše energie stagnuje a vytváří nerovnovážné prostředí v těle, kdy je někde energie zbytečně nadbytek a někde zase permanentní nedostatek. To vytváří prostor k nemocem. Aby mohlo dojít k rozproudění stagnující energie, použijeme metodou QE, která nejprve absolutně zklidní naši mysl i naše tělo. Mysl přestane vytvářet stresující situace a zklidněné tělo může tak stagnující energii buď znovu rozproudit, nebo ji nasměrovat tam, kde mu chybí.Tím se vlastně začne léčit samo.

Aby byl účinek tohoto uzdravení opravdový a dlouhodobý, je potřeba tuto rovnováhu dále udržovat. K tomu je potřeba zároveň najít a pochopit všechny souvislosti, které vedly k jejímu vychýlení, a tím často k následnému onemocnění, a poučit se z nich. Bez toho se i po vyléčení mohou problémy znovu vracet, stresem z nich vytvářet  v těle další nerovnováhu, a tou si následně způsobovat další onemocnění. 

Pozitivní myšlení, práce na sobě pomocí inspirativních knih, meditací, kurzů nebo cvičení, vyhýbání se stresorům ve zprávách, v bulvárním tisku i na internetu, a v neposlední řadě podílením se aktivně na veřejné pozitivitě. Místo pomlouvání a osočování druhých je můžeme, pokud to jde, začít pozitivně inspirovat a ovlivňovat  třeba právě i svým příkladem.

K nalezení těchto souvislostí Vám mohu pomoci svými intuitivními vhledy a osobními i získanými zkušenostmi, nebo doporučením jiných metod, postupů, četby.

Pokud máte nějaké problémy a s nimi spojené starosti, nebo třeba potřebujete znovu nastolit své zdraví, jsem tu pro vás a ráda Vám se vším pomohu.

 

KONTAKT NA MĚ JE: 

Telefon: +420 727 948 666
E-mail: Deneam@seznam.cz

 

Kvantovou terapii QE osobně vřele doporučuji, protože svým klidným a nenásilným působením přináší hlavně klid a mír do našich životů a srdcí.

Je velmi vhodná i pro letité problémy, občas je vyřeší i pouhým jedním působením.

S čím Vám mohu pomoci? Máte jen dotaz?

Napište mi

Nahoru