Kvantová terapie QE

Pomáhá zvládnout mnohé aspekty hektického života v rovině osobní, pracovní a často i zdravotní.

Hektická doba

Za celou dobu existence lidstva jsme nebyli asi nikdy tak nuceni k neustálé aktivitě. Naše minulé generace žily daleko klidněji, a proto i my máme v genech zakódován daleko větší klid. Nyní nastává doba, kdy si naše tělo a mysl uvědomují tuto absurditu a volají – zatím tiše „zpomal, raduj se, zastav se na chvíli!“ a my to většinou uděláme až ve chvíli, kdy už nám, jak se říká, „teče do bot“.

Chceme vše ovládat, vše mít pod kontrolou, víc vydělávat, mít luxusní byt, či dům, mít lepší, dražší a výkonnější auta, víc času, víc lásky, víc zdraví a víc mnoho jiného.

Naše ego tedy neúnavně hledá více nových a nových zážitků, a stále křičí „ještě nemám dost“. Často se nestačíme ani radovat z plodů svého úsilí a touhy, protože se objeví další nová věc, kterou ještě nemáme. Následně jsme tak ze všeho unaveni, že hledáme rozptýlení všude možně, jen abychom alespoň na chvíli odvedli naši pozornost od pocitu prázdnoty, osamělosti a někdy i ztráty. Ego hledá neustále nový příval energie, který nás ale často vede jen k dalším stresům a ty pak i k nemocem.

Všichni víme, že cokoliv můžeme získat, můžeme zároveň i ztratit.

Náklonnost mysli k věcem nám často vytváří trýzeň a nedovolí nám být v klidu. Tento klid je ale základem našeho života. Naše vlastní podstata je náš klid, a za ním je ukryto naše uvědomění, tedy naše čisté „Já“. Abychom mohli poznat toto čisté „Já“ a jeho schopnosti nic nedělat a mít úplně všechno, tak musíme poznat to nic, ten naprostý vnitřní klid.

A to nám právě přináší Kvantová terapie QE.

Jejím prostřednictvím je vytvořena v okolí terapeuta, a následně klienta, taková atmosféra klidu a míru, která napomáhá při řešení jakéhokoliv záměru, který jsme si předem ujasnili.

Terapeut nejprve uvede sám sebe do stavu naprostého uvědomění si vlastního „Já“,

tedy čistého uvědomění klidu. Toto čisté uvědomění dokáže působit samo o sobě na vše, co jsme předtím vyslali jako záměr, který klient potřebuje řešit. Zároveň pomocí lehkého doteku dochází ke zklidnění a čistému uvědomění QE i v klientovi, a v tuto chvíli nastává proces, který mění vše, co klient potřebuje a terapeut vyslal jako záměr. Tento proces je velmi intenzivní a často se stane, že klient po jednom takovém působení může být absolutně zbaven problému, nebo potíží a cítí se skvěle. Vše je ale záležitost „Já klienta“, neboť toto „Já“ určuje samo, jak dlouhý proces to nakonec je.

Kvantová terapie QE není terapií v pravém slova smyslu, protože sama o sobě nevytváří žádné pozitivní energie, kterými bychom překonali ty negativní, a též nepoužívá žádné síly, ani jakékoliv formulace při svém působení.

Osobně ji velmi doporučuji, protože svým klidným a nenásilným užitím přináší nejen klid a mír do našich životů a srdcí, ale i vyřeší mnoho našich letitých problémů, a to často pouhým jedním působením.

S čím Vám mohu pomoci? Máte jen dotaz?

Napište mi

Nahoru