Celostní koučink

Dnešní doba je velmi náročná, je vyvíjen velký pracovní i soukromý tlak na člověka, a tak je skvělé, že existuje mnoho metod používaných kouči při práci s klienty.

Co je to vlastně koučink?

Mnoho lidí si myslí, že koučink je další forma nějaké terapie, která je dále rozvíjena, ale to je jeden velký omyl. Při terapii očekává klient, že mu terapeut pomůže a poradí, co má dělat, jak si pomoci apod., je více zaměřená do minulosti, snaží se najít příčiny problémů a také věří, když se najdou a odhalí příčiny, tak je pochopeno a najde se řešení.

Podstata koučinku je ale na druhé straně mince. Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přijdou.

Více informací

Co to vlastně znamená, když řeknu, že pracuji jako Celostní kouč?

Znamená to, že naprosto využívám klasické koučovací postupy, ale zároveň k nim i takové metody koučinku, které nevyčleňují jen některé oblasti, ale dívají se na klienta jako celek - z pohledu mysli, těla, duše, energie, a spirituality.

Pracuji s maximálním potenciálem klienta, který ho podporuje a zároveň podněcuje jeho mozek k novým inspirativním řešením, jež mu následovně mohou pomoci řešit obtížné situace v jeho životě.

Více informací

S čím Vám mohu pomoci?

Celostní koučink Vám může pomoci s řešením problémů osobních, partnerských, s dětmi, ale také pracovních, ale i mnohých jiných. Povedu Vás s citem a spolehlivě tak, abyste se dopracovali k nastaveným výsledkům. Mohu se stát Vaším parťákem, pokud si to budete přát, ale jinak vše zůstává na Vás. I zde platí, že bez práce nejsou koláče. Při tom Vám nabízím bezpečné, důvěryhodné prostředí a svoji loajalitu.

Koučink vedu

  • Osobně
  • Telefonicky
  • Přes Skype

Kontaktujte mě

Jak setkání probíhá?

Délka prvního setkání bývá 60-80 min. a při něm si nastavíme kontrakt a následně uskutečníme první koučovací sezení. 

V kontraktu si definujeme, co chcete konkrétně řešit, počet setkání (osobních, telefonických, nebo přes Skype) a kolik peněz Vás to bude stát. Toto první setkání je delší právě o čas k nastavení kontraktu. 

Délka koučovacích sezení bývá zpravidla 30-40 min., neboť tento čas je plně dostačující k tomu, aby mohl klient pracovat sám na sobě a nebyl moc unavený. Během těchto sezení budeme pracovat na cíli, který jsme si na začátku definovali. Pokud budete chtít, můžete se rozhodnout třeba jen pro jedno setkání, ale doporučuji balíček nejméně tří setkání, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. 

Objednat se

S čím Vám mohu pomoci? Máte jen dotaz?

Napište mi

Nahoru