Celostní koučink

 

Jedničkou pro jakýkoliv úspěch je jasně definovaný záměr a z něho vyplývající cíl.

 

Pomocí Celostního koučinku si můžete 

  • zvýšit své sebevědomí a nalézt zdravý vztah k sobě 
  • pracovat se svým vnitřním dítětem
  • vyřešit problémy v rodině, s dětmi, v práci   
  • vytvořit šťastný partnerský vztah
  • zlepšit vztahy všeobecně 
  • vytvářet pozitivní záměry
  • vyrovnat se s rozvodem, nevěrou, úmrtím

 

Jsem certifikovaná Celostní koučka a vítám vás na Vaší nové cestě. Ráda Vám se vším pomohu. Zároveň pracuji dle etického kodexu ICF, proto můžete být se mnou naprosto otevření a přitom důvěrní.

Co je to koučink

Mnoho lidí si myslí, že koučink je další forma nějaké terapie, která je dále rozvíjena, ale to je jeden velký omyl. Při terapii očekává klient, že mu terapeut pomůže a poradí, co má dělat, jak si pomoci apod., je více zaměřená do minulosti, snaží se najít příčiny problémů a také věří, když se najdou a odhalí příčiny, tak je pochopeno a najde se řešení.

PODSTATA KOUČINKU JE JINÁ

Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přijdou. 

Více informací

Co ZNAMENÁ, když pracuji s klientem jako Celostní kouč?

Dívám se na klienta jako na celek, tedy z pohledu mysli, těla, duše, energie, a spirituality.

Znamená to, že naprosto využívám jak klasické koučovací postupy, tak zároveň k nim i takové metody koučinku, které nevyčleňují jen některé oblasti.

Pomocí NLP a mnoha jiných technik pracuji s maximálním potenciálem klienta. Tím ho podporuji, a zároveň podněcuji jeho mozek k novým inspirativním řešením, jež mu následovně mohou pomoci řešit obtížné situace v jeho životě.

Více informací

S čím Vám mohu pomoci

Celostní koučink Vám může pomoci vyřešit problémy osobní, partnerské, s dětmi, také pracovní, ale i mnoho jiných.

Povedu Vás s citem a spolehlivě tak, abyste se dopracovali k nastaveným výsledkům. Mohu se stát Vaším parťákem, pokud si to budete přát, ale jinak vše zůstává na Vás. I zde platí, že bez práce nejsou koláče. Při tom Vám nabízím bezpečné, důvěryhodné prostředí a svoji loajalitu.

Koučink vedu

  • Osobně
  • Telefonicky
  • Přes Skype

Kontaktujte mě

Jak setkání probíhá?

Délka prvního setkání bývá zpravidla kolem 20 min. a při něm uskutečníme krátké seznamovací sezení a  nastavíme případný kontrakt. 

V kontraktu si definujeme, co chcete konkrétně řešit, váš cíl po skončení koučování, počet setkání (osobních, telefonických, nebo přes Skype) a kolik peněz Vás to bude stát

Délka koučovacích sezení bývá zpravidla 30-40 min., neboť tento čas je plně dostačující k tomu, aby mohl klient pracovat sám na sobě a nebyl moc unavený. Během těchto sezení budeme pracovat na cíli, který jsme si na začátku definovali. 

Objednat se

S čím Vám mohu pomoci? Máte jen dotaz?

Napište mi

Nahoru